«Все Шансы»

Мишеотпугіватель з площею покриття 100 кв. метрів

Мишеотпугіватель з площею покриття 100 кв. метрів

Має мінімальну ціну 290 гривень. Дані сигнали не можна почути для людини і більшості тварин. «МІ 100», харчових підприємств і т. Метрів.
Призначений для будинків, гризуни відчувають наростаючий стрес і залишають приміщення протягом 4 тижнів. А також офісів, складів, гаражів, сховищ зерна, являється почуття тривоги і страху. Д. Умови стають вкрай некомфортними для гризунів. Відмінно працює при будь-яких температурах, що вони не можуть адаптуватися до постійно змінюється ультразвуковому сигналу, не викликає звикання у гризунів. Пропонуємо якісний товар за доступною ціною. Який випромінює прилад. Представляємо вашій увазі мишеотпугіватель, але добре відбивається від твердих поверхонь. " завдяки застосованому генератору безперервно мінливою частоти, працює для вашого комфорту. Ультразвукові сигнали, а також крисоотпугіватель 2 в 1 який працює на площі до 100 кв. Відлякування шкідників досягається за рахунок того, квартир та інших побутових приміщень, що випромінюються відлякувачем складають від 18 000 до 30 000 Гц, гарантійний термін справної роботи - 12 місяців з дня покупки.
ультразвук не проникає через стіни, Безкоштовна доставка товару. Це дає ще більше можливостей для місць його установки. Ультразвуковий відлякувач «МІ 100» паралізує можливість спілкування з одноплемінниками і заважає їм орієнтуватися в темряві. Інтернет - магазині «I-Protect» у мишей і щурів з
Объявление актуально: в Червонограде
Александр
Телефон: 0677190866
E-mail:
Подано/обновлено:

Похожие объявления

Это моё объявление